
Ford Kuga 2,5 PHEV ST-Line aut
Kr 419 000
Inkl. omregistreringKr 449 000
Inkl. omregistrering
Kr 449 000
Inkl. omregistrering
Om denne bilen: 1 eiers topputstyrt Mach-E SR AWD i Rapid Red som er tatt ut ny på Sulland Hamar. Bilen har alt tilgjengelig utstyr og fremstår som særdeles velholdt og pent brukt. Vi har tatt full kosmetisk og teknisk sjekk bilen. Den dype rødfargen kler biltypen veldig godt og får frem designet på en flott måte - denne bør ses!
Bilen 400km oppgitt rekkevidde etter WLTP-normen. I følge NAF er dette fint oppnålig sommerstid, mens man i kaldere vær kan regne med en realistisk rekkevidde på omlag 350km. Dette er mer enn nok for de fleste, og gjør at bilen kan fungere fint som hovedbil. 5 år nybilgaranti og 8 år batterigaranti fra første regdato sikrer et trygt og forutsigbart bilhold.
Vi er Ford-forhandler og eksperter på Ford, velkommen til oss!
Bilen har blant annet følgende utstyr: Bang & Olufsen Stereo med 10 høyttalere Oppvarmet ratt Trådløs mobillader Mulighet for 750kg hengerfeste Appstyring med forvarming Telefon som nøkkel Panoramatak Adaptiv Cruisecontrol Keyless nøkkel/start/stopp 360 graders parkeringskamera Parkeringssensorer foran & bak
Hjulsett: 2 komplette hjulsett
Servicehistorikk:
Eierhistorikk: 1 eier
Ring en av våre selgere på tlf. 62 43 26 00, eller direkte:
Salgssjef: Bendik Østmoen Mob: 479 04 975
Bruktbilansvarlig Geirmund Buene Mob: 91 00 14 20
Skoda ansvarlig: Andreas Holmsen Mob: 482 92 191
Ford ansvarlig: Martin Madsbu Mob: 481 20 535
Autorisert forhandler for Ford, Mazda, Hyundai og Skoda.
Vi takserer og verdivurderer din innbytte bil når du kjøper bil av oss. (Ønsker du bare å selge din bil så kan den være av interesse for oss, ta kontakt for en prisvurdering).
Lakkforsegling? Korrek Pro evo keramisk coating: En helt ny høyteknologisk keramisk coating. Den har en enestående keramisk struktur: Resultatet er en tykkere beskyttelseshinne som er omnifobisk og altavstøtende. Slitestyrken på denne coatingen er den beste du kan finne! Vaskingen blir som en lek etter behandling og passer til alle bilens overflater, også til folierte flater.
Forventet varighet på en Korrek Pro evo keramisk coating er 4-5 år ved normal bilbruk
Vår service/deleavdeling tilbyr:
Vi tar forbehold om feil i annonsen!
Effektiv handel: Hele salgsprosessen er effektiv og vi ordner kjapt med finansiering og forsikring, slik at du får med deg bilen samme dag! Alt du trenger å gjøre er og ta med deg brikke eller mobil til BankID. Bor du langt fra oss ordner vi hele prosessen digitalt.
Forsikring Hos oss får du noen av markedets rimeligste og mest innholdsrike forsikringsløsninger til din nye bil! Vi har svært gode avtaler med de største aktørene innen forsikring og representerer IF, Gjensidige, Enter, Tryg og Fremtind forsikring.
Finansiering Vi samarbeider med Santander Consumer Bank og tilbyr svært konkurransedyktige renter. Vi ordner med lån på dagen og digital signering. Husk BankID!
Sulland Elverum Vi holder til på Grindalsmoen i Elverum, øst i Innlandet. Med en bruktbilhall på nærmere 1000 kvadratmeter har vi et godt utvalg av både små og store biler. Fra Oslo Lufthavn er det cirka 10 mil, og vi bistår gjerne i organisering av din reise. Dersom du ikke ønsker å ta turen har vi god erfaring med transport av biler fra oss til ditt hjemsted.
Du finner våre Sulland lokasjoner her: Alta, Askim, Bardufoss, Bodø, Drammen, Fredrikstad, Gjøvik, Hamar, Harstad, Jessheim, Kongsvinger, Lillehammer, Mo i Rana, Moss, Mysen, Otta, Sarpsborg, Steinkjer, Tromsø, Trondheim, Verdal.
Hjertelig velkommen til oss for en hyggelig handel!
Merke | Ford |
---|---|
Modell | Mustang Mach-E |
Variant | SR AWD |
KM-stand | 32 009 Km |
Registrert dato | 28/09/2021 |
Girkasse | Automat |
Motorkraft | 269 HK |
Karosseri type | SUV |
Farge | Rød |
Dører | 5 |
Seter | 5 |
Drivstoff | Elektrisitet |
---|---|
Vekt | 2640 kg |
Registreringsnummer | EC96659 |
Kjøretype | 4x4 |
Biltype | Personbil |
Antall eiere | 1 |
Garanti | Ny bil |
VIN | WF0TK3SS9MMA05235 |
Referanse | 098ccff9-6afa-418d-929e-0db130a4caf8 |
Nyttelast | 479 |
Adaptiv cruisekontroll |
Adaptiv cruisekontroll |
Android Auto (R) |
Automatgir |
Automatisk avblendbart innvendig speil |
Cruisekontroll |
DAB Radio |
Elektrisk bakluke |
Komplett servicehistorikk |
Komplette sommer- og vinterhjull |
Motorvarmer |
Navigasjonssystem |
Nøkkelfri start/stopp |
Oppvarmet frontvindu |
Oppvarmet ratt |
Radio DAB+ |
Radio DAB+ |
Ryggekamera |
Skinninteriør |
Skinnseter |
Trafikkskiltgjenkjenning |
Antiskrens |
Antispinn (Traction Control) |
Appstyring |
Appstyring |
Innbytte |
ABS bremser |
Aluminiumsfelger |
Antispinn |
Automatisk klimaanlegg |
Beltevarsler |
Delte bakseter |
Elektriske speil |
Elektriske vindusheiser |
Elektronisk bremsekraftfordeler |
Fabrikkmontert alarm |
Høydejusterbare frontlys |
Høydejusterbart ratt |
Isofix barnesetefesting |
Kjørecomputer |
Klimaanlegg med flere soner |
Kollisjonsputer |
Lakkerte støtfangere |
Lakkerte utvendige speil |
Lengdejusterbart ratt |
Lyktespylere |
Multifunksjonsratt |
Navigasjonssystem |
Nedfellbare bakseter |
Nødbremseforsterker |
Oppvarmet frontrute |
Oppvarmet speil |
Parkering avstandsføler bak |
Parkering avstandsføler foran |
Pollenfilter |
Regnsensor |
Sentrallås |
Stabilitetssystem antiskrens |
Startsperre |
Tonede ruter |
Varme i seter |
Man - fre: 07:30 - 16:30 (etter kl 16.30 tlf: 04512)
Lørdag: 10:00 -14:00
Ta kontakt for mer informasjon om våre bruktbiler i Elverum.